Odwodnienia, odprowadzenie deszczówki

Odwodnienia, odprowadzenie deszczówki

Nasza firma proponuje odwodnienia domów, parkingów, dachów, placów oraz gruntu.

 

 

Wodę opadową zbieramy z dachu domu i hal oraz z parkingów i placów.

 

Wodę z dachu domu lub hal zbieramy poprzez podłączenie wszystkich rynien do wspólnego kolektora i podłączamy go do zbiornika na deszczówkę, a nadmiar odprowadzamy do rowu, rzeki, studni chłonnej lub drenażu pakietowego.

 

Wodę z parkingów oraz placów zbieramy do wspólnego kolektora deszczowego następnie podpinamy do separatora koalescyncyjnego w którym oddzielamy piasek oraz substancje ropopochodne od wody, a następnie można podłączyć zbiornik na deszczówkę. Nadmiar wody wylewamy do rowu, rzeki, studni chłonnej oraz do drenażu pakietowego.

 

Wodę gruntową wyłapujemy poprzez różnego rodzaju rury drenażowe i tym sposobem osuszamy teren wokół budynku. Taką wodę również możemy sprowadzić do zbiorników nadmiar wody wylewamy do studni chłonnej lub poprzez przepompownie odprowadzamy ją do rowu, rzeki.

 

filtr do wody deszczowej 

Filtr wody deszczowej do zakpania w gruncie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza firma wykonuje dla zainteresowanych Klientów Systemy zbierania wody deszczowej. Umożliwiają one odprowadzenie wody deszczowej z rynien z wykorzystaniem zbiorników na deszczówkę, lub odprowadzenie deszczówki z rynien do gruntu. 

 

Odwodnienia domów, gruntu, parkingów, dachów, placów, odprowadzenie wody deszczowej z rynien i systemy zbierania deszczówki wykonujemy w miastach: Knurów, Gliwice, Pyskowice, Rybnik, Radlin, Rydułtowice, Racibórz, Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Orzesze, Mikołów, Czerwionka Leszczyny, Łaziska, Tychy, Pszczyna, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Zabrze, Śiętochłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicze i innych miastach Śląska i Zagłębia.

Polityka prywatności
Przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba - Gliwice, woj. Śląskie