Szamba Betonowe

Szamba betonowe są produkowane w zamkniętych formach stalowych. Wszystkie płyty stropowe zbiorników produkowane są na stalowych stołach wibracyjnych.


Na szczególną uwagę zasługuje sposób wykonania wanny zbiornika- jest ona produkowana w układzie odwróconym – dnem do góry. Dzięki temu cała wanna jest monolitem, bez przerwy technicznej na styku ściany z dnem, która jest miejscem najbardziej wrażliwym na powstanie przecieku.
Przed obróceniem zbiornika możliwa jest właściwa izolacja dna zbiornika preparatami asfaltowymi lub KMB. Oferujemy zbiorniki o pojemności od 10m3 do 20 m3 – jedno, dwu lub trzy komorowe. Najczęściej kupowany zbiorniki to 10m3.

W sprzedaży mamy również szamba betonowe o wysokiej gęstości betonu, które są o podwyższonej szczelności są również przeciw wyporne oraz o dużym nacisku. Można je montować bezpośrednio na przejazdach samochodowych. Szamba wytrzymują nacisk TIR-a.
Szamba są monolityczne wykonane z betonu C 35/45 pokrywa jest stożkowa z włazem kl. A 15. Każdy ze zbiorników posiada otwór wlotu Dn 150 uszczelniony uszczelką typu forsheda.
Zbiorniki tego typu produkowane są o pojemności od 5m3, 6m3, 7m3, 8m3, 9m3, 10m3 i 12 m3.

 

Szambo betonowe 1 Szambo betonowe 2  Szambo betonowe 3

 

Sprzedaż i montaż szamba betonowego oferujemy na terenie Śląska, w szczególności obsługujemy: Gliwice, Knurów, Pyskowice, Zbrosławice, Czerwionka-Leszczyny, Orzesze, Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Racibórz, Radlin, Rydułtowice, Mikołów, Tychy, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Katowice, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie

Polityka prywatności
Przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba - Gliwice, woj. Śląskie